MUDr. Pavel Krejzlík

Centrum stomatologie
a estetické medicíny

Specializace naší kliniky

Společnost MUDr. Pavel Krejzlík s.r.o. nabízí odbornou péči v oborech stomatologie, ústní, čelistní a obličejová chirurgie, dermatologie a kosmetologie, laserová chirurgie, ORL a plastická chirurgie. Máme již 25 leté zkušenosti v oboru a s některými typy zákroků jsme byli jedni z prvních v ČR.

K dispozici máme moderně vybavené ordinace, kde provádíme komplexní spektrum zákroků a ošetření za pomocí špičkové techniky. K našim pacientům přistupujeme vždy individuálně a citlivě. Snažíme se, aby prováděné zákroky byly bezbolestné, šetrné k pacientovi, s trvanlivými výsledky v maximální možné kvalitě.
Naše pracoviště můžete navštívit v Brně, Kyjově, Hodoníně a na Hatích.

Obličejová chirurgie a stomatologie

MUDr. Pavel Krejzlík

“Umíme bojovat s vráskami, nadměrným pocením a pracujeme také s výplňovými materiály na bázi kyseliny hyaluronové. Zákroku předchází diagnostika při osobním setkání. Některé typy zákroků jsme prováděli jako první v ČR.”

Stomatologie

MDDr. Eliška Podnecká

“Naši pacienti se mohou spolehnout na zkušený tým lékařů, který pracuje se špičkovým stomatologickým vybavením zajišťujícím maximální kvalitu a trvanlivost prováděných zákroků.”

Plastická chirurgie

MUDr. Libor Polák

“Zajistíme především kontinuitu léčby, lepší pochopení vašeho případu a mnohem intimnější vztah s lékařem, než vám rozsáhlejší pracoviště může poskytnout. A to je v tak citlivé oblasti jako estetická chirurgie velmi důležité.”

Dermatologie

MUDr. Zuzana Kubíčková

“Máme dlouholeté zkušenosti s prací pomocí laseru. Provádíme laserovou epilaci všech částí těla, diagnostiku a odstranění mateřských znamének laserem.”

ORL

MUDr. Tomáš Moravec

“Léčba zahrnuje vstupní komplexní ORL vyšetření, konzultaci a návrh řešení. Specializujeme se na řešení nosní neprůchodnosti, léčbu chronické rýmy či léčbu chrápání. K tomu slouží nejmodernější technika včetně laseru.”

Aktuality

Naší misí je vaše spokojenost

Jak dlouho nabízíme odbornou lékařskou péči?

V oblasti korektivní dermatologie  jsme byli jedni z prvních v České republice, kteří již od roku 1998 začínali využívat účinků botulotoxinových přípravků v kosmetologii k redukci vrásek a odstranění pocení, v oblasti stomatologie máme více než dvacetileté zkušenosti s ošetřením pomocí titanových zubních implantáů jako náhrad za ztracené zuby. Odstranění  chrápání pomocí laseru provádíme také více než dvacet let.

 

Jaká je cena našich zákroků?

Cena všech zákroků se pohybují ve výši přijatelné pro širokou veřejnost, ceny některých typů zákroků jako je ošetření botulotoxinovými injkekcemi nebo laserové odstranění chrápání se nezměnili již více než 20 let.

Podívejte se na náš ceník zákroků.

Jaké lékařské úkony provádíme?

Nabízíme kompletní spektrum zákroků v oblasti stomatologické chirurgie jako je ošetření titanovými zubními implantáty, extrakce zubů moudrosti, resekce zubů, odstranění cyst a zákroky na měkkých tkání dutiny ústní, zákroky záchovné stomatologie jako ošetření kořenových kanálků, ošetření zubních kazů bílými výplněmi, nabízíme protetické ošetření zubů metalokeramickými i keramickými korunkami a můstky.V oblasti stomatologie máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.
Provádíme diagnostiku a odstranění mateřských znamének pomocí laseru a laserovou redukci ochlupení.
      Nabízíme korekci vrásek pomocí botulotoxinových injekcí a výplňových materiálů na bázi hyaluronové kyseliny /přípravky Restylane/.

 

Proč zvolit naši kliniku?

Tým odborných lékařů  s mnohaletými zkušenosti ve svých oborech je tou nejlepší zárukou Vaší spokojenosti.

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

MUDr. Pavel Krejzlík

Provozní doba 7:00 – 15:30

Číslo bankovního účtu: 107-3046290297/0100