MUDr. Pavel Krejzlík

Kosmetologie

Ordinace kosmetologie

Plazmaterapie – Plazmalifting

Plazmalifting je metoda, která pomáhá regenerovat kožní buňky. Tím zabezpečuje účinné vypnutí pleti a korekci vrásek.

Krevní plazma obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, které pokožku regenerují a startují tak procesy omlazení zcela přirozenou cestou.

Hlavní výhodou terapie krevní plazmou je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a nehrozí tak riziko následných komplikací nebo alergie.

Kosmetologie
Kosmetologie

Aplikace výplňových materiálů – korekce hlubších vrásek, modelace rtů

Výplňové materiály, se kterými pracujeme, jsou většinou na bázi hyaluronové kyseliny. Jedná se o preparáty Restylane, Restylane Lip a Restylane Lidocaine.

Užívají se hlavně ke korekci hlubokých nasolícních rýh nebo rýhy na kořeni nosu. Také jsou vhodné k modelaci a zvětšení rtů. Délka účinku je individuální a pohybuje se od 6 měsíců do 1,5 roku.

Odstranění nadměrného pocení – aplikace botulotoxinu

Jedná se o ambulantní zákrok trvající cca 30 minut. V místním znecitlivění se příslušná látka aplikuje několika vpichy pod kůži ošetřené oblasti.

Efekt nastává během týdne a vydrží asi 9 – 12 měsíců. Nejvhodnější k ošetření je oblast podpaží, dlaní či plosek nohou.

Kosmetologie
KosmetologieKosmetologie
KosmetologieKosmetologie

Odstranění vrásek

Aplikace botulotoxinových přípravků je vhodná na odstranění nebo potlačení mimických vrásek, zejména vrásek na čele, kořeni nosu a okolo očí. Efekt nastupuje cca do jednoho týdne a vydrží po první aplikaci cca 3 měsíce, po druhé aplikaci asi půl roku a po třetí aplikaci přibližně 9 měsíců. Aplikovaná dávka je asi 1000x menší než je dávka toxická.

Odstranění vrásek provádí specialista MUDr. Pavel Krejzlík, který má letité bohaté zkušenosti a vlastní patřičné certifikáty.

Na obrázku můžete porovnat pohybem posuvníku výsledek před a po aplikaci botoxu.

Objednejte se na tel. č. 725 800 900.

KosmetologieKosmetologie

Omlazení kyselinou hyaluronovou (Profhilo)

 

Co je Profhilo

Profhilo je čistá kyselina hyaluronová určená ke zlepšení vlastností kůže. Nejedná se ale o výplň jako takovou zvětšující objem, ani nejde o typickou mezoterapii. Spíše by se dalo popsat jako superskin booster, který zvyšuje hydrataci a spouští produkci vlastního kolagenu a elastinu, tím zlepšuje kvalitu kůže.

Při tomto procesu se díky zlepšení mechanických vlastností úspěšně odstraňují již vzniklé mírné vrásky. Profhilo má i další z výhod. Díky své struktuře stačí pro omlazení celého obličeje pouhých 10 vpichů (5 na každé straně obličeje), u ostatních injekčních výplní je to daleko více.

WhatsApp Image 2023-01-31 at 14.56.45
Snímek obrazovky 2022-08-25 v 22.13.37Snímek obrazovky 2022-08-25 v 22.13.45

NUCLEOFILL EYES

Biostimulační obnovující gel z řady Nucleofill na bázi nízkomolekulární hmotnosti s vysoce purifikovanými, přirozeně derivovanými polynukleotidy zlepšuje funkci nervových vláken regulujících výživu a látkovou výměnu v periorbitální oblasti.

Pomáhá při péči o oční okolí tak, že:

  • redukuje kruhy pod očima
  • vyhlazuje oční vrásky
  •  obnovuje kožní a podkožní tkáň
  • pomocí biostimulace zcela regeneruje hloubkovou tkáň
  • redukuje jemné vrásky bez nutnosti výplní
  • používá se k urychlení regenerace po zákrocích plastické chirurgie (blefaroplastika, faceliftu, omlazení laserem)

MUDr. Pavel Krejzlík

Provozní doba 7:00 – 15:30

Číslo bankovního účtu: 107-3046290297/0100