MUDr. Pavel Krejzlík

Kosmetologie

Ordinace kosmetologie

Plazmaterapie – Plazmalifting

Plazmalifting je metoda, která pomáhá regenerovat kožní buňky. Tím zabezpečuje účinné vypnutí pleti a korekci vrásek.

Krevní plazma obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, které pokožku regenerují a startují tak procesy omlazení zcela přirozenou cestou.

Hlavní výhodou terapie krevní plazmou je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a nehrozí tak riziko následných komplikací nebo alergie.

Kosmetologie
Kosmetologie

Aplikace výplňových materiálů – korekce hlubších vrásek, modelace rtů

Výplňové materiály, se kterými pracujeme, jsou většinou na bázi hyaluronové kyseliny. Jedná se o preparáty Restylane, Restylane Lip a Restylane Lidocaine.

Užívají se hlavně ke korekci hlubokých nasolícních rýh nebo rýhy na kořeni nosu. Také jsou vhodné k modelaci a zvětšení rtů. Délka účinku je individuální a pohybuje se od 6 měsíců do 1,5 roku.

Odstranění nadměrného pocení – aplikace botulotoxinu

Jedná se o ambulantní zákrok trvající cca 30 minut. V místním znecitlivění se příslušná látka aplikuje několika vpichy pod kůži ošetřené oblasti.

Efekt nastává během týdne a vydrží asi 9 – 12 měsíců. Nejvhodnější k ošetření je oblast podpaží, dlaní či plosek nohou.

Kosmetologie
KosmetologieKosmetologie
KosmetologieKosmetologie

Odstranění vrásek

Aplikace botulotoxinových přípravků je vhodná na odstranění nebo potlačení mimických vrásek, zejména vrásek na čele, kořeni nosu a okolo očí. Efekt nastupuje cca do jednoho týdne a vydrží po první aplikaci cca 3 měsíce, po druhé aplikaci asi půl roku a po třetí aplikaci přibližně 9 měsíců. Aplikovaná dávka je asi 1000x menší než je dávka toxická.

Odstranění vrásek provádí specialista MUDr. Pavel Krejzlík, který má letité bohaté zkušenosti a vlastní patřičné certifikáty.

Na obrázku můžete porovnat pohybem posuvníku výsledek před a po aplikaci botoxu.

Objednejte se na tel. č. 725 800 900.

KosmetologieKosmetologie

MUDr. Pavel Krejzlík

Provozní doba 7:00 – 15:30

Číslo bankovního účtu: 107-3046290297/0100