MUDr. Pavel Krejzlík

Stomatologie

Stomatologická ordinace

Naši pacienti se mohou spolehnout na zkušený tým lékařů, který pracuje se špičkovým stomatologickým vybavením zajišťujícím maximální kvalitu a trvanlivost prováděných zákroků. Zubní ordinace mají k dispozici plně digitální panoramatický rentgen, který zubní lékaři využívají ke zjištění aktuálního stavu chrupu. Kromě běžných zákroků, jako je odstranění zubních kazů či zhotovení keramických korunek a můstků, provádíme také nestandardní úkony v rámci zubní chirurgie – ošetření defektů chrupu pomocí titanových zubních implantátů, nebo  estetické stomatologie – ordinační bělení zubů a aplikace zubních šperků.

Naše zařízení má uzavřeny smlouvy na stomatologická/zubní ošetření se všemi zdravotními pojišťovnami.

Estetická stomatologie a protetika

V našich ordinacích provádíme ošetření poškozených zubů pomocí metalokeramických nebo celokeramických korunek a můstků, v individuálních případech lze provést ošetření také pomocí celokeramických faset a inlayí. U bezzubých čelistí, pokud nejsou možné zubní implantáty, zhotovujeme odlehčené zubní protézy. Dále provádíme ošetření zubů metodou Air Flow,  bělení zubů jak ordinační /metodou Opalescence/, tak i domácí.

Vhodný způsob bělení lze určit na základě konzultace a vyšetření.

Stomatologie

Zubní chirurgie

K dispozici máme kromě zubních ordinací také profesionálně zařízený operační sál, ve kterém realizujeme složitější zákroky a ošetření, jako jsou aplikace titanových zubních implantátů, extrakce zubů moudrosti, extrakce zlomených zubů, extrakce rozpadlých kořenů zubů nebo vybavení kořenových cyst. Zabýváme se také řízenou aplikací a regenerací umělé kosti, která v případech, kdy aplikujeme titanové zubní implantáty, zlepšuje jejich výslednou stabilitu.

Naši zkušení zubní lékaři  využívají při zákrocích špičkové stomatologické a chirurgické vybavení, které společně s jejich znalostmi a dovednostmi zaručuje kvalitu provedených zákroků s trvanlivým výsledkem.

Specializujeme se na zubní implantáty

Naší specializací jsou aplikace zubních implantátů, které v současné době patří mezi nejméně invazivní metody náhrady jednoho či více zubů. Titanové dentální implantáty jsou velice elegantní, k nerozeznání od vlastních zubů, nebolí a skvěle plní svoji funkci. 

Pracujeme se zubními implantáty ETK – Francie a Ankylos – Německo, MEGAGEN, Korea.

Stomatologie
IMG_0870 (kopie)

Infiltrace zubního kazu s Iconem od DMG.

  • Šíření zubního kazu může být trvale zastaveno.
  • Zachování zdravé a pevné tkáně.
  • Povrch vypadá jako zdravá sklovina. Tato metoda se může také využít k léčbě kariézních bílých skvrn.
  • Prodloužená životnost zubu.
  • Bezbolestná technologie bez anestezie a vrtání.
  • Snadné ošetření pouze během jednoho sezení.
  • Problémoví pacienti mohou být ošetřeni včas.

MUDr. Pavel Krejzlík

Provozní doba 7:00 – 15:30

Číslo bankovního účtu: 107-3046290297/0100