Zjistit vícesdílet na facebooku

Zubní implantáty

mám dotaz

Ke kvalitnímu životu neodmyslitelně patří úplný, funkční a estetický chrup. Pokud máte vlastní zuby zdravé a silné, je vše v pořádku. Problém nastane v případě, je-li na záchranu zubu pozdě a vy přijdete o jeden či více zubů. V této chvíli se neváhejte obrátit na náš tým specialistů, kteří jsou vám schopni v moderně vybavených zubních ordinacích odborně pomoci.

Elegantní a šetrné řešení nabízejí kvalitní titanové zubní implantáty, které dnes patří mezi nejmodernější způsoby, jak plnohodnotně nahradit chybějící vlastní zuby v jakémkoliv rozsahu (od náhrady jednoho zubu až rekonstrukci celého chrupu). Zubní implantáty jsou elegantní, nebolí a skvěle plní svoji funkci.

Umělá náhrada zubního kořene

Zubní implantáty jsou umělé náhrady zubního kořene, nejčastěji ve tvaru šroubku, které jsou upevněny v čelisti. Ve spojení s pilířem tvoří základ pro připevnění nového zubu. Aplikace zubních implantátů představuje nejméně invazivní metodu zubní náhrady, pomocí které je možné nahradit jak jednotlivé zuby, tak i všechny zuby v čelisti. V případech, kdy je kosti nedostatek, je možné použít tzv. umělou kost, která po vhojení přispívá k lepší stabilitě zubních implantátu.

 

V Centru zdraví a krásy ECZK pracujeme s prověřenými systémy ETK (Francie) a ANKYLOSS (Německo), které vynikají vysokou kvalitou a dlouhou životností.

 

Ceny zubních implantátů

·     Suprakonstrukce na implantát                                       od 4000,- Kč 

·     Titanový zubní impl. + operace                                 od 10.000,- Kč

Kromě aplikace zubních implantátů dále provádíme tak řízenou kostní regeneraci a aplikaci "umělé kosti", extrakce zubů moudrosti a resekce kořen hrotů, parodontologické operace a chirurgicko-ortodontickou léčbu.

ECZK.CZ - MUDr. Pavel Krejzlík

Masarykova 12, 602 00 Brno
Komenského 616, 697 01 Kyjov

Infolinka: +420 725 800 900
E-mail: info@lasercentra.cz